// zmena na zelenou // zmena na modrou

Úvod

Společnost Tvarsteel s.r.o. se specializuje na obrábění kovů. K hlavním činnostem patří elektroerozivní drátové řezání kovů a frézování pro všechna průmyslová odvětví.

Zaměřujeme se převážně na specifickou zakázkovou výrobu, která vyžaduje individuální přístup, nadstandardní přípravu a především maximální kvalitu provedení. Díky vysoké flexibilitě jsme připraveni rychle a operativně řešit i nejnáročnější požadavky klientů. Zároveň se neobáváme ani větších zakázek vyžadující další technologické operace nebo kompletní výrobu forem či střižných nástrojů.

Jsme malou, ale vysoce specializovanou kovoobráběcí společností. Náš kolektiv tvoří 14 techniků a strojních inženýrů s dlouholetými zkušenostmi. Propojením výborných technických znalostí s využitím moderních technologií nám umožňuje dosáhnout nejvyšší kvality zhotovených produktů.

Vysoce přesné elektroerozivní drátové řezání je prováděno na špičkových strojích od společnosti GF Machining Solutions s.r.o.. Pro třískové obrábění kovů využíváme frézovací centra od stejné společnosti a také vysoce výkonné 5ti osé obráběcí centrum Quaser se stolem průměru 600mm.

Pro programování a přípravu výroby je využíváno několik druhů CAD/CAM vždy podle konkrétního zaměření práce od 2D drátových řezů až po 5ti osé plynulé frézování.
 

Historie

Společnost Tvarsteel s.r.o. působí na českém strojírenském trhu od roku 2007. V kovoobráběcím průmyslu ale není žádným nováčkem. Tvarsteel s.r.o. vznikla z dřívějšího působení sdružení Tvarmetal, jehož historie se datuje do roku 1996. Od roku 2007 do roku 2011 společnosti Tvarmetal i Tvarsteel působily souběžně. Od června 2012 sdružení Tvarmetal zcela zaniklo. V dlouholeté tradici obrábění kovu pokračuje pouze Tvarsteel s.r.o.