// zmena na zelenou // zmena na modrou

Společnost Tvarsteel s.r.o. specialista na obrábění kovů

K hlavním činnostem patří elektroerozivní drátové řezání kovů. Zaměřujeme se převážně na specifickou zakázkovou výrobu, která vyžaduje individuální přístup, nadstandardní přípravu a především maximální kvalitu provedení. Díky vysoké flexibilitě jsme připraveni rychle a operativně řešit i nejnáročnější požadavky klientů. Zároveň se neobáváme ani větších zakázek vyžadující další technologické operace nebo kompletní výrobu dílů či střižných nástrojů kde převažuje elektroerozivní drátové řezání.

  • Mnoholeté zkušenosti v oboru
  • Specialisté v obrábění kovů

Společnost Tvarsteel s.r.o. specialista na obrábění kovů

Dlouholeté zkušenosti v oboru kovoobrábění

Jsme malou, ale vysoce specializovanou kovoobráběcí společností sídlící v Bojkovicích nedaleko Uherského Brodu. Náš kolektiv tvoří 9 techniků s dlouholetými zkušenostmi. Propojením výborných technických znalostí s využitím moderní strojní technologie nám umožňuje dosáhnout nejvyšší kvality zhotovených produktů.

Vysoce přesné strojní elektroerozivní drátové řezání je prováděno na špičkových strojích od společnosti GF Machining Solutions s.r.o.. Pro třískové obrábění kovů využíváme 5ti osé obráběcí centrum Quaser se stolem průměru 600mm.

Pro programování a přípravu výroby je využíváno několik druhů CAD/CAM vždy podle konkrétního zaměření práce od 2D drátových řezů až po 4osé řezání úhlových řezů.

Informujte se o výhodách elektroerozivního obrábění kovů a hodinových sazbách. Kontaktujte nás. Na spolupráci se těší společnost Tvarsteel s.r.o. Bojkovice.

Historie společnosti

Společnost Tvarsteel s.r.o. působí na českém strojírenském trhu od roku 2007. V kovoobráběcím průmyslu ale není žádným nováčkem. Tvarsteel s.r.o. vznikla z dřívějšího působení sdružení Tvarmetal, jehož historie se datuje do roku 2002. Od roku 2007 do roku 2011 společnosti Tvarmetal i Tvarsteel působily souběžně. Od června 2012 sdružení Tvarmetal zcela zaniklo. V dlouholeté tradici obrábění kovu pokračuje pouze Tvarsteel s.r.o.