+420 572 641 014

© 2021 Tvarsteel s.r.o.
Vytvořil idea point

Specializujeme se na
EDM obrábění kovů

Pár slov
o nás

Jsme malou, ale vysoce specializovanou kovoobráběcí společností sídlící v Bojkovicích nedaleko Uherského Brodu. Firma Tvarsteel s.r.o. byla založena roku 2007, ale její historie působení v oboru obrábění kovu sahají až do roku 2002. Využijte našich více než 20 let zkušeností.

Náš kolektiv tvoří 12 techniků a dalších zaměstnanců s dlouholetými zkušenostmi. Propojení našich výborných technických znalostí s využitím moderní strojní technologie nám umožňuje dosáhnout nejvyšší kvality zhotovených obrobků.

Služby

Strojní vybavení

Vysoce přesné strojní elektroerozivní drátové řezání provádíme na špičkových strojích od společnosti GF Machining Solutions s.r.o. Máme k dispozici jak řezačky, tak děrovačky.
Přečtěte si více

Software

Pro programování a přípravu výroby je využíváno několik druhů CAD/CAM vždy podle konkrétního zaměření práce od 2D drátových řezů až po 4osé řezání úhlových řezů.
Přečtěte si více

Naše specialita

Vysoce přesné obrábění dílů a měřidel pro metrologii. V praxi umíme dosahovat drsnosti povrchu Ra 0.05, což znamená, že můžeme nahradit i broušení převážně v místech, kde je to technologicky nemožné.

Pro koho vyrábíme

Díky vysoké flexibilitě jsme připraveni rychle a operativně řešit i nejnáročnější požadavky klientů. Zároveň se neobáváme ani větších zakázek vyžadující další technologické operace nebo kompletní výrobu dílů či střižných nástrojů kde převažuje elektroerozivní drátové řezání.

Kontaktujte nás